Marka tescil yenileme işlemleri için aşağıdaki belgeler Bitlis Patent’ e ulaştığı anda çevrimiçi yenileme işlemleriniz tamamlanmaktadır.

Bitlis Patent, marka yenileme işlemlerine tabi her marka için önceki ve sonraki varsa benzer marka başvuru ve tescilleri, tescilli marka örneği ile fiilen kullanılan marka örneğinin hukuki zeminlerde lehe veya aleyhe her hangi bir soruna sebep olup olmayacağı, tescil anındaki kayıtlı emtia listesi ile fiilen kullanılan veya kullanılmak durumunda olan benzer mal ve hizmet gruplarında da ilgili markanın hukuki korumalarının neler olduğu ve sonraki benzer başvurulara itirazlar ve olası tecavüz hallerinde izlenecek yol ve yöntemler dahil ayrıntılı inceleme ve değerlendirme yapılan danışmanlık hizmeti de ücretsiz verilmektedir.

 

MARKA TESCİL YENİLEME MALİYET TABLOSU | BİTLİS PATENT

 

marka tescil yenileme maliyet tablosu-bitlis patent
marka tescil yenileme maliyet tablosu-bitlis patent

 

Marka tescil yenileme resmi Türk Patent ücretlerini ve toplam maliyetler  marka tescil ücreti sayfamızda görebilirsiniz.

Dahası online olarak marka tescil yenileme ücreti sayfamızdan anında hizmeti satın alarak aynı gün içinde  marka yenileme işlemleriniz tamamlanmaktadır.